Головна благоустрій Воду в оселі тернополян обіцяють повернути вже завтра

Воду в оселі тернополян обіцяють повернути вже завтра

296

Промивання водопровідних мереж у Тернополі і якість води покращить, і дасть змогу мережі відремонтувати, кажуть у "Тернопільводоканалі". Поки з труб випустили воду, комунальники активно міняють засувки та пожежні гідранти, що в інший час було б неможливо. Воду в оселі тернополян обіцяють повернути вже завтра.

Два дні без води змушують тернополян відкласти прання і подібні справи, а водоканалівцям навпаки роботи додають. Бо мусять не лише водомережі промити, а й зробити те, що з водою у трубах нереально. З опівночі насосну станцію зупинили, воду з мереж випустили і до роботи – міняти засувки і пожежні гідранти.

Цього разу планують замінити 10 пожежних гідрантів і 20 засувок. Більше, кажуть, фізично неможливо, хоча треба. Водночас ремонтують мережі і підключають до них новобудови. Саме ж промивання завершать до кінця доби 10 квітня.

– Сьогодні з нуля годин, а може трошки швидше, якщо закінчимо роботи, насосна станція почне працювати, буде випускати в мережу воду з підвищеним вмістом хлору. Тобто вона простоїть цілу ніч в мережах, а завтра зранку ми починаємо випускати цю хлорну воду через випуски і гідранти. Якщо тернополяни побачать витік води на вулиці – це планова промивка мереж, ми випускамо хлоровану воду, – каже начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП "Тернопільводоканал" Ганна Загородна.

Без води на час промивання залишилась лише частина мікрорайонів Тернополя. Решту, а це центр міста, Новий світ, Старий парк та промисловий мікрорайон, зокрема вулиці Бродівська, Поліська, Текстильна та Збаразька, промивання чекає після свят.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here