додому надзвичайне Водіїв попереджають про погіршення погоди і радять бути уважними

Водіїв попереджають про погіршення погоди і радять бути уважними

543

pogodaДАІ України звертає увагу водіїв та пішоходів на різке погіршення погодних умов. За прогнозом синоптиків, в останні дні грудня на території країни складні погодні умови: сильний сніг, сильні хуртовини, снігові замети тощо. На дорогах – ожеледиця.

За такої погоди водіям необхідно бути особливо уважними та обережними, дотримуватися швидкісного режиму та дистанції, правил маневрування, з особливою обережністю рухатися на мостових переходах та естакадах, при русі в умовах недостатньої видимості обов’язково включати ближнє світло фар.

«Працівники ДАІ готові невідкладно надати допомогу під час ускладнення погодних умов», – зазначає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, – «у той же час, у разі сильних опадів раджу водіям утриматися від поїздок на дальні відстані без особливої потреби».

Не ігноруйте повідомлення Державтоінспекції щодо стану проїзду автодорогами та можливих обмежень в русі. Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, викличте на допомогу ДАІ або аварійні служби. Не будьте байдужим, можливо завтра допомога знадобиться саме вам.