додому суспільство Водіїв через ожеледицю вкотре закликають утримуватись від поїздок

Водіїв через ожеледицю вкотре закликають утримуватись від поїздок

500

Водіїв через ожеледицю, вкотре закликають утримуватись від поїздок. Дороги на Тернопільщині посипають піском, втім негода робить своє, кажуть на автостанції Тернопіль. Нині частина рейсів узагалі не виїжджали. Іще на частині напрямків через негоду рейсові автобуси ходять із запізненням.

Не всі рейсові автобуси на Тернопільщині нині виїхали на свої маршрути, повідомляє диспетчер автовокзалу Тернопіль. Причина – слизькі дороги.

Марія Чорна, диспетчер автовокзалу "Тернопіль": "Зі сторони Підгаєць зранку автобуси взагалі не повиїжджали. Зі сторони Залізці-Почаїв погана дорога була, ці автобуси зараз приїжджають з запізненням. Із Золочева зараз не приїхав ні один автобус, того що падає дощ і зразу замерзає".

Проблеми також із дальніми рейсами. Збоку Калуша та Ковеля автобуси із автопарків вранці не повиїжджали, каже Марія Чорна.

Марія Чорна, диспетчер автовокзалу "Тернопіль": "Ну а так в загальному автобуси курсують, но з запізненням деяким, навіть вже з Підгаєць приїхали машини. До півгодини навіть, навіть деякі до 40 хвилин приїжджають з запізненням".

Зі слів водіїв – основні дороги на Тернопільщині посипають, втім, зимова погода робить своє.

Семен, водій рейсового автобуса: "- Посипають, всюди посипають. З Бережан приїхав.

– Як там дорога? Слизько, не слизько?

– Було слизько, посипають, нормально, машини їдуть, всі приїхали".

До обережності під час ожеледиці закликає учасників дорожнього руху Державтоінспекція. Зокрема водіям  без потреби потреби радять не виїжджати своїм власним транспортним засобом і не планувати далекі поїздки.

Василь Барановський, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в Тернопільській області: "Якщо вже вирушили, дотримуватись всіх мір особистої безпеки, дотримуватись вимог правил дорожнього руху, так як це може запобігти дорожньо-транспортним пригодам. Також враховувати дорожню обстановку та дотримуватись безпечної швидкості руху. Пішоходам, особливо в нічний час, під час переходу вулиці бути максимально обережними, на одязі використовувати світлоповертаючі елементи".