Головна суспільство Водійські посвідчення коштуватимуть майже наполовину дешевше

Водійські посвідчення коштуватимуть майже наполовину дешевше

598

Чи не вдвічі дешевше коштуватимуть водійські посвідчення та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів. Із травня цього року друком бланків для цих документів займається Державне підприємство поліграфкомбінат "Україна", а не приватне, як було раніше. Через це права водія і техпаспорт нового взірця дещо змінять свій вигляд і головне – є на 42% дешевші, аніж попередні.

Видачу посвідчень водія і свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу нового зразка нині почали практикувати на Тернопільщині – першу партію нових бланків область уже отримала. Спеціальні документи на нових бланках за своєю якістю і ступенями захисту попереднім не поступаються, так само як і їх термін дії. Серед змін – інший дизайн, більш патріотичний – у синіх та жовтих кольорах, із викорстанням національної символіки. Втім основна новизна бланків, які відтепер виробляються на державному підприємстві, а не комерційному, як було раніше ціна на 42% нижча, аніж у попередніх.

– Вартість знизилась майже вдвічі. Попередня вартість даної спецпродукції була 198 гривень 50 копійок, а зараз її вартість знизилась до 108 гривень, – говорить заступник начальника УДАІ УМВСУ в Тернопільській області Олег Лень.

На Тернопільщині практикувати видачу прав водія та техпаспортів нового зразка лишень почали, то ж без певного сум'яття поки не обходиться. Наявні старі бланки, зі старою, вищою ціною, мусять довидавати. Крім того, із 5 центрів надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів, наявних на Тернопільщині, нове обладнання для друку на нових бланках поки що отримали лише Тернопільський та Кременецький. Теребовлянський, Підгаєцький та Чортківський на такі апарати ще чекають. Повністю перейти на видачу водійських посвідчень і свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу нового зразка в Тернопільскій області сподіваються до кінця червня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here