додому суспільство Водії нарікають на слизьку дорогу

Водії нарікають на слизьку дорогу

434

Перший сніг у новому році несподіванкою для водіїв не став. Більшість все ж встигли змінити шини на зимові в очікувані, що зима рано чи пізно, але прийде. Сніг не завадив автобусному сполученню в нашій області, кажуть на автовокзалі "Тернопіль". Але мороки все ж додав. Водії скаржаться: вранці дорога була дуже слизька.

Автобуси на станцію "Тернопіль" сьогодні вранці, не зважаючи на снігопад, приїжджають і від'їжджають. В усіх напрямках дорога відкрита, тож дістатися будь-якого району чи й інших областей можна, запевняють на автовокзалі.

Галина Шпетко, диспетчер автовокзалу "Тернопіль": "Автобуси їдуть, як і їхали, за розкладом. Але якщо в суху погоду автобуси прибували на 15-20 хвилин раніше, то зараз ну на пару хвилин пізніше. Але всі лінії закриті. Зривів через погодні умови немає. І відправляємо автобуси теж вчасно".

Водії розповідаються, найгірше, що дорога – слизька. Сухостав, Кровінка, дорога на Ланівці – там водіям треба бути особливо обережними. Корки на дорозі виникають час відчасу – машина забуксувала і вже виникла тягучка. Водії автобусів стверджують: дорогу підсипають, але не всюди:

– Маршрут Тернопіль-Остап'є. Дорога така, що від 5 години ранку сьогодні так мело, що дорога дуже важка і страшна. Ну а зараз вже легше. Температура піднімається і дорога стає краща. Підсипають. Зранку не всюди, але підсипають. Видно, що хлопці там працюють.

 

– З Гусятина.
– І як там, в Гусятині?
– Та не підсипано всюди. Місцями підсипано, а місцями – ні.
– Довше їхали, як зазвичай?
– Не дуже.

– Місто Ланівці і їдемо назад в Ланівці. Дорога дуже ужасна, ями такі во в коліна. Ніхто нічого не сипить.

Через погоду страждають не тільки водії, а й пасажири. Декому сьогодні довелося й спізнитися.

Василь, мешканець Теребовлянського району: "Дорогу не перемело, але хвилин 20 ми запізнилися, то це напевно".

Прогнозувати наперед, чи не завадять снігопади автобусному сполученні, на автовокзалі не беруться. Кажуть, від погоди тепер можна чекати всього що завгодно.

Галина Шпетко, диспетчер автовокзалу "Тернопіль": "Ми не можемо знати, що може бути завтра, що може бути вночі. Но в даний час дорога слизькувата, але автобуси ми відправляємо. Кому треба їхати, то прошу нехай приходять і ми відправимо. Всі автобуси відправляються вчасно".