додому суспільство Водій маршрутного автобуса зобов’язаний видати пасажиру квиток

Водій маршрутного автобуса зобов’язаний видати пасажиру квиток

869

Водій маршрутного автобуса зобов'язаний видати пасажиру квиток. Про це вкотре нагадують в управлінні транспорту Тернопільської міської ради. Квитки – це найпростіший засіб контролю за кількістю пасажирів.  Невиданий проїзний документ для водія може обернутися штрафом або навіть звільненням з роботи.

Тернопільські пасажири від квитків відвикли, коментують ситуацію в управлінні транспорту Тернопільської міськради. Відколи у місті ще десяток років тому з'явилися "маленькі маршрутки" про квитки призабули і водії, і пасажири. Тернополяни розповідають, і самі рідко беруть квиток у водія.

Тернополянка: "Не беру, але знаю, бо сьогодні прочитала".

Тернополянка: "- Ні, не дає.

– А Ви спробували нагадати водію, аби він дав Вам квиток?

– Ні, я не нагадувала водію".

Тернополянин: "- Я рідко їжджу автобусом. Коли їду, то водій не дає в основному квитки.

– Чи просите Ви водія? Чи нагадуєте аби дав Вам квиток?

– Так. Нагадую. Він каже, що не може по тих дорогах їздити, не може справлятися видавати квитки і їхати".

Чи видають водії автобусів квитки контролює міська рада. Щодня на маршрутах працюють контролери. Якщо водій квиток не дав, на нього складають протокол і штрафують. Через таке порушення можуть навіть звільнити з роботи. У кожному автобусі та тролейбусі є квитки, запевняють в управлінні транспорту. Вони зареєстровані у спеціальному журналі. Пасажира, який квиток не взяв, штрафувати не будуть. Проте чиновники наголошують, найкращий контролер для водія – саме пасажир.

Ігор Мединський, начальник управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради: "Я прихильник того, щоб демократично, розумно пасажир навчив видавати водія квиточок. Я Вам заплатив? Так. То, будь ласка, дайте мені квиточок. І коли це ввійде в систему, в звичку, то водій буде знати, що його ось, ось пімнуться за квиток. І він буде його просто автоматично просто через певний тренінг видавати нормально пасажирам".

Якщо Ви все-таки нагадали водію про квиток, а він відмовляється його видавати, слід звертатися в управління транспорту. Такого водія покарають.

Ігор Мединський, начальник управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради: "Якщо пасажир нагадав про талончик, коли він оплатив за проїзд, а йому водій не видав, то це останній день роботи водія на маршруті. Такі речі не пропускаємо".