додому надзвичайне Вода забрала ще одне життя на Тернопільщині

Вода забрала ще одне життя на Тернопільщині

455

vlcsnap-2014-11-18-14h15m25s26 17 листопада в селі Попівці Кременецького району у водовідвідній канаві зі ставу  виявили тіло 48-річного чоловіка. Ймовірна причина загибелі – утоплення. Тим часом рятувальники продовжують пошуки рибалки в Івачеві. В ніч з 14 на 15 листопада в ставі села Горішній Івачів Зборівського району двоє чоловіків ловили рибу. За попередньою інформацією човен перевернувся. Тіло одного з чоловіків знайшли в cуботу, 15 листопада. Іншого шукають вже третю добу.

– Незважаючи на несприятливі погодні умови, рибалки не залишають можливості відвідати водойми області, а за таких поривів вітру і таких температур – це вкрай небезпечно. На сьогодні маємо з початку тижня 3 випадки загибелі людей на водоймах області. Вчора в селі Попівці Кременецького району було виявлено тіло громадянина з 66-го року народження, ймовірна причина смерті – утоплення. На даний момент проводиться експертиза, встановлюється причина загибелі, – розповів начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю Управління ДСНС Сергій Данілін.

Вже третю добу на Тернопільщині шукають рибалку в ставі села Горішній Івачів Зборівського району.

– Продовжуються пошуки потерпілого на Івачівському водосховищі, зокрема сьогодні було залучено близько 30 чоловік особового складу від управління ДСНС в Тернопільській області. Працівники на човнах прочісують водне плесо. На жаль, на сьогодні пошуки результатів не дали, – говорить Сергій Данілін.

Рятувальники просять людей бути обережними. Загалом цього року на водоймах Тернопільщини втопилося 55 людей, з них 5 – неповнолітні.