Головна Новини Внутрішньо переселеним особам, які мешкають на Тернопільщині, варто об’єднатись

Внутрішньо переселеним особам, які мешкають на Тернопільщині, варто об’єднатись

365

У Тернопільській області  мешкає близько 2700 внутрішньо переселених осіб. Влада Тернопільщини працевлаштовує їх та надає соціальну допомогу. Українці, що живуть за кордоном, та кілька благодійних фондів готові виділити фінансову допомогу для переселенців Тернопільщини та для цього потрібна юридична особа. Тобто громадська організація, на яку можуть присилати гроші  і посилки. До слова, у всіх обласних центрах України уже створені такі громадські організації.

Переселенцям Тернопільщини варто створити власну громадську організацію. Мета – допомогти внутрішньо переселеним особам адаптуватися до проживання в нашій області.

– Навіть такий нюанс. Багато благодійних фондів: міжнародних, приватних, мають бажання і можливість допомогти переселенцям. Ну вони ж не будуть індивідуально пересилати посилочки кожному переселенцю. Для того, щоб благодійний фонд зайшов у Тернопільську область, для цього потрібна юридична особа, яка буде представляти інтереси цих переселенців, – розповідає позаштатний радник Міністерства соціальної політики України Ірина Жигунова.

Така організація не лише дасть можливість переселенцям Тернопільщини тісніше спілкуватися, а й допоможе вирішити проблему зі списками внутрішньо переселених осіб. При реєстрації громадської організації чи об’єднання будуть складені точні списки всієї кількості переселенців на Тернопільщині і кількість осіб, які потребують першочергової допомоги.

– Я, намагаючись організувати переселенців, всіляко пропоную свою допомогу і в організації, і в юридичній консультації. На даний момент я натикаюся на глуху стіну нерозуміння, – каже Ірина Жигунова.

Ірина Жигунова каже, що представником такої організації не може бути одна людина, краще, щоб ці обов’язки на себе взяла група осіб. Головне проявити ініціативу, а з юридичними питаннями, жінка обіцяє допомогти.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here