додому Новини Внаслідок негоди, у дитсадку Копичинецької громади – продірявлений дах

Внаслідок негоди, у дитсадку Копичинецької громади – продірявлений дах

912
Тернопільщина оговтується від негоди, яка пройшла всією областю наприкінці липня. Зірвані дахи, зруйновані перекриття будівель, повалені дерева – такі наслідки стихійного лиха були у Копичинцях. Великий град, який пройшов містом продірявив майже кожну шиферину копичинецького дитсадка “Барвінок”. В одній частині будівлі наразі проживає більше 30 переселенців, а з нового навчального року до закладу мала б прийти і малеча. Чи вдасться малюкам навчатись у виховному закладу із вересня – дізнавався Назарій Голуб.
Копичинецька громада оговтується від негоди, яка 25 липня пройшла Тернопільщиною. Злива та град наробили чимало проблем. У місті повалило дерева, з деяких дахів зірвало шифер, через великий град пошкоджені автомобілі. Наразі до місцевої влади Копичинець надійшло понад 800 заяв про пошкодження будівель.
Таку суму в громаді підрахували, не враховуючи пошкоджень автівок та фасадів будинків. У сюжеті є кадри, які зняли наступного дня після стихійного лиха. Там горище Копичинецького дитсадка “Барвінок”. Великий град, який пройшов містом продірявив майже кожну шиферину навчального закладу.
Наразі на даху дитсадка можна помітити жовті плями це – монтажна піна, якою працівники закладу тимчасово залатали дірки. Адже у одній частині навчального закладу проживає понад 30 переселенців.
Тетяна Гончаренко – одна із них. Жінка пригадує, як тут нещодавно лютувала негода. Пані Тетяна проживає вже більше півтора року у Копичинцях. Говорить, що Тернопільщина та місцеві жителі у Копичинцях прийняли її родину дуже гостинно.
Аби дитсадок, де проживають переселенці, а через місяць ще й гратимуться діти – був у належному стані – долучилися благодійники фонду “Рокада”.
Наразі Копичинецька громада працює у двох напрямках з відновлення міста від негоди, це – будинки мешканців та комунальні установи. Для ремонту приватних будинків громада частково отримала кошти від Тернопільської обласної військової адміністрації. Першими ремонтуватимуть помешкання, які зазнали найбільших руйнувань, а також оселі сімей-захисників та захисниць.