додому благоустрій Влада Тернополя запевняє, до кінця серпня, місто помітно оновиться

Влада Тернополя запевняє, до кінця серпня, місто помітно оновиться

396

Зараз тривають роботи на Набережній ставу, там будують нові сходи, де традиційно люди освячують воду на Водохреще, стелять бруківку на бульварі Данила Галицького, відновлюють доріжки у парках Шевченка та Топільче. Поки що  грошей на все це вистачає. Усі будівельні роботи мають закінчити до серпневих свят.

Набережна ставу у Тернополі в парку Шевченка досі перекрита. ЇЇ реконструкцію планують завершити до 1 серпня. Активно оновлюють місце,де традиційно люди освячують воду. Крім того, до 26 липня заплановано завершити реконструкцію сходинок та підпірної стінки у парку Шевченка.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Залежить знову ж таки від того, наскільки оперативно казначейство проведе фінансування, вразі, якщо невтигнемо до 26 липня, то в будь-якому випадку до Дня міста і підпірна стінка і сходи повинні бути завершені".

З 12 липня вже працює відремонтований фонтан "Каскад", триває реконструкція водограїв у парку Топільче та на бульварі Данила Галицького. Їх планують відкрити урочисто напередодні Дня міста.

– В парку Топільче в липні місяці повинні розпочатись роботи по облаштуванні пішохідних доріжок, які з'єднують вулицю Живова з масивом Дружба.

До дня міста Тернопіль суттєво зміниться, міський голова переконаний, що усі роботи до серпневих свят комунальники мають завершити.