додому благоустрій Влада Тернополя обіцяє реконструювати бульвар Данила Галицького

Влада Тернополя обіцяє реконструювати бульвар Данила Галицького

512

Влада Тернополя обіцяє реконструювати бульвар Данила Галицького. Бульвар встелять бруківкою, відновлять фонтан та облаштують дитячий майданчик. На всі роботи виконавчий комітет Тернопільської міської ради виділив 3 мільйони 600 тисяч гривень. Реконструкцію бульвару Данила Галицького планують ропочати як тільки потеплішає, а завершити хочуть до Дня міста.

Бульвар Данила Галицького – традиційне місце зустрічі тернополян, місце для прогулянок з дітьми та відпочинку. Мешканці прилеглих вулиць розповідають, зараз тут візочками доводиться оминати великі ями на тротуарі та перестрибувати через калюжі.  

Татусі:

" – Не дуже гуляти, ям забагато. Влітку тут нормально, щоб погуляти з дитиною. А зимою трохи незручно".
" – Погуляти з дітьми взагалі немає де. Отут хіба біля церкви діти по тих клумбах бігають, а тут взагалі ні гірки, ні пісочка, ну опше нічого. Біля домів все потрощено, поламано і все, діти не мають куди дітися. От так бігають по дорогах і от таке".

Діти: "Я хочу, щоб тут був дитячий майданчик. І хочу, щоб ми тут гралися".

Дитячий майданчик, бруківка та новий фонтан – так цього року має змінитись бульвар Данила Галицького. Зараз, за словами міського голови, уже готова вся технічна документація. Фонтан, який був раніше на бульварі відновлювати не будуть, збудують новий.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Буде збудовано новий фонтан, оскільки попередній не може функціонувати як фонтан, бо це була споруда, яка використовувался для охолодження кінотеатру. Буде збудоване місце для відпочинку дітей з батьками – дитячий майданчик, зі спортивними спорудами, дитячими".

Бульвар Данила Галицького, як і раніше, прикрашатимуть клумби. Але замість чотирьох їх буде три. Дитячий майданчик збудують замість останньої, четвертої клумби. Водограй планують спорудити мілкий, аби він був безпечим для дітей.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Будемо намагатися завершити реконструкцію якомога швидше. Але є об'єктивні чинники – фінансування. Ми вже на сьогодні маємо 14 мільйонів гривень, які нам не профінансувало казнайчейство. Звичайно, є затримки в проплаті і є затримки в підрядників виконання робіт. Але оджнозначно, що зробимо це цього року. Крайній термін, сподіваємося, до Дня міста. Плануємо, що до цього дня зможемо роботи повністю завершити і щоб тернополяни могли насолоджуватися прогулянками по оновленому бульвару".