Головна Новини Влада Тернопільщини обіцяє приділити більше уваги ремонту доріг, медицині і розвитку спиртової...

Влада Тернопільщини обіцяє приділити більше уваги ремонту доріг, медицині і розвитку спиртової галузі

385

vlcsnap-2015-12-29-18h31m44s055Тернопільські громади у 2016-му отримають більше грошей, ніж у попередні роки, а отже і більше можливостей. Влада області обіцяє приділити більшу увагу ремонту доріг, профілактичній медичній діагностиці і розвитку спиртової галузі. Про це розповів голова облдержадміністрації Степан Барна, підсумовуючи роботу за рік.

Майже 12 тисяч нових робочих місць, 92 людини прийняті на роботу за результатами конкурсу, а ще у процесі децентралізації створено 26 територіальних громад, які отримали більші можливості. З Фонду регіонального розвитку наша область отримає більше субвенцій, ніж минулоріч.

– Попередньо, за підрахунками Фонду регіонального розвитку, це буде приблизно 145 мільйонів гривень. Для порівнянння в цьому році – 99 мільйонів , в 2014 була сума 14, 5 мільйонів гривень, а було освоєно – 7. Це один з напрямків, який дає нам можливість опрацювати спільну стратегію. – розповідає голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Окрім того додатково область отримала понад 25 мільйонів. Їх потратили на завершення реконструкції частини перинатального центру «Мати і дитина». Додаткових надходжень очікують і цьогоріч. Їх планують потратити на завершення ремонтів пологового будинку і обласного архіву.
Значну увагу у 2016 влада області обіцяє приділити ремонту доріг, а ще – вчасній медичній діагностиці. Приводом для цього стала статистика – майже тисяча мешканців області помирають по дорозі до лікарні.

– Я вважаю, що ми сьогодні не маємо ганятися за кількістю ліжкомісць. Добрий лікар має лікувати людину так, щоб вона не поверталася. Ми маємо ганятися за якістю надання медичних послуг. В цей аспект я би включив те, що ми маємо здійснити комплексне переоснащення медичних закладів в Тернопільській області, особливо ангеографа, томографа, діагностичних засобів, які дають можливість вчасно встановлювати ті чи інші захворювання наших пацієнтів, – каже Степан Барна.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here