Головна суспільство Влада: вибори відбулись законно, чесно і прозоро, з найменшою кількістю порушень

Влада: вибори відбулись законно, чесно і прозоро, з найменшою кількістю порушень

241

Вибори відбулись законно, чесно і прозоро, з найменшою кількістю порушень. На такій думці сходиться керівництво області і Тернополя. Людям вони дякують за високу явку і спокійне голосування.

Друге місце по Україні за явкою виборців, толерантність і свідомість людей під час голосування, мінімальна кількість порушень. Вибори на Тернопільщині пройшли демократично, чесно і прозоро, сходиться на думці керівництво області та Тернополя. І хоча очільники обласної адміністрації, облради та міськради представляють одну політичну силу – Всеукаїнське об'єднання "Свобода", представника якого українці не вивели в п'ятірку лідерів, керівництво в один голос запевняє: раді, що вибори все ж відбулись і Україна очевидно нарешті отримала легітимного Президента.

– Ще не було ще такої виборчої кампанії, де би було так мінімізовано будь-які порушення. Крім того, виборча кампанія пройшла без будь-якого втручання влади, без адміністративного впливу чи тиску на людей, ніхто нікого не змушував обирати того чи іншого кандидата, не вказував, які потрібно галочки ставити в бюлетені чи потім про них звітувати, – говорить голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк.

На відміну від голови облдержадміністрації, який заступив на посаду цьогоріч, заступник голови облради оцінює вибори з висоти пропрацьованих літ. Каже, за останні років 15 це найбільш спокійні вибори в області, хоча явка свідчить, що водночас і найактивніші.

– Тернопільщина показала один з найвищих результатів по явці в Україні. Це 76,6%, це фактично другий результат після Львівської області. А якщо говорити по виборчих округах, то найбільша явка була зафіксована в Зборівському ВО №167 майже 80% і трохи менше в Теребовлянському ВО, – каже заступник голови Тернопільської облради Олег Боберський.

– Явка є достатньо високою. 74% явка говорить про те, що тернополяни з відповідальністю віднеслись до цих виборів… Подяка нашим тернополянам за їх  свідомість, вихованість, толерантність і культуру, бо незважаючи на те, що були на окремих дільницях черги, ексцесів не було, хуліганських дій не було, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Успішні вибори – це спільна робота чиновників, членів виборчих комісій, міліції, активістів і громадян. Українці, кажуть чиновники, цього разу обирали не так політика, як менеджера. Адже першочергове завдання новообраного Президента – побороти зовнішню агресію і піднімати країну. А от кому піднімати країну разом з ним, і чи залишаться усі посадовці на своїх місцях при новій владі найімовірніше побачимо після парламентських виборів, які очевидно відбудуться восени.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here