додому надзвичайне Влада міста і області обіцяє допомогти родичам загиблих у ДТП

Влада міста і області обіцяє допомогти родичам загиблих у ДТП

367

По 25 тисяч гривень – таку матеріальну допомогу отримає кожна сім"я загиблих тернополян у резонансній дорожньо-транспортній пригоді на Хмельниччині. По 15 тисяч гривень виплатило підприємство "Агробізнес", якому належав вантажний "МАЗ". Окремо по десять тисяч гривень перерахують з резервного фонду обласного бюджету Тернопільщини. Влада міста допомогла з транспортуванням та похованням загиблих. Родичі померлих можуть звернутись до міської ради та облдержадміністрації та принести усі  необхідні документи для отримання допомоги.

Влада міста та області готова допомогти родичам загиблих у дорожньо-транспортній пригоді.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Відбулась моя розмова з керівником підприємства, чий водій був за кермом цього вантажного автомобіля, вони здійснили виплату по 15 тисяч гривень родичам всіх загиблих, і сьогодні він готовий зустрічатись, домовлятись, яку ще допомогу він може надати сім"ям тих людей, які загинули.  Крім того міська рада готова надавати послуги з транспортування, захоронення, вінки, все що зв"язано з ритуальними послугами, або будь-які інші потреби, поки що таких звернень немає, але по мірі ми готові і матеріально і фінансово, і будь-якій іншій допомозі".

З обласного резервного фонду виділили по 10 тисяч гривень сім"ї кожного хто загинув у дорожньо-транспортній пригоді.

Василь Майка, начальник управління з питань цивільного захисту населення Тернопільсокї ОДА: "Було прийнято рішення одноголосно щодо виділення з обласного резервного фонду по 10 тисяч сім"ям потерпілих, тобто 90 тисяч буде перераховано на рахунок міської ради, які будуть ціленаправлено, адресно через Ощадбанк, які будуть доставлені спадкоємцям тої загиблої людини".

Завтра правоохоронці планують розповісти остаточні причини аварії.

Василь Майка, начальник управління з питань цивільного захисту населення Тернопільсокї ОДА: "Коли будуть закінчені слідчі дії, як доповів начальник ДАі Тернопільщини сьогодні після обіду або завтра буде доповідь на Кабінет міністрів , і вони будуть оприлюднені".

Попередня причина ДТП, каже Василь Майка: водій "МАЗа", заснувши за кермом, виїхав на смугу зустрічного руху і його вантажівка  зіткнулась з автомобілем «Volkswagen».