додому надзвичайне Входи до Тернопільської облдержадміністрації блокували до кінця робочого дня

Входи до Тернопільської облдержадміністрації блокували до кінця робочого дня

603

Блокували входи до Тернопільської облдержадміністрації сьогодні до кінця робочого дня. За словами голови страйкового комітету Володимира Стаюри, більшість чиновників долучалися до загальноміського страйку. Люди, що прийшли до Тернопільської облдержадміністрації, наголошували: акція виключно мирна.

Майже всі чиновники на роботу в облдержадміністрацію сьогодні не потрапили.  Під крики "ганьба" вдалося пройти декільком працівникам ОДА, серед них заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч.

Василь, учасник загальноміського страйку: "Ганьба не їм, а тій владі, яка пішла проти народу. Прості люди, якщо мають совість, які народженні на Тернопільщині, знають чим дихає Тернопільський край повинні бути з людьми, бо вони і до церкви ходять, а служити бандитській владі, це не вихід".

Олег Напора, член страйкового комітету в Тернополі: "Я дивлюсь, що більшість з працівників, яким ми пояснили, що сьогодні страйк, пішли на площу замість того, щоб іти на роботу в ОДА".

Олександра Володимирівна, учасниця загальноміського страйку: "Та людина не є українцем, котра нині сидить пасивна, сидить вдома гріється. Люди, закликаю Вас, не сидіть вдома виходіть відречемося раз і назавжди тих проклятих катів, які так змучили наш народ, які стільки випили крові з нашого народу".

Ольга, учасниця загальноміського страйку: "Ми сьогодні якраз пішли на роботу зранку, зробили, що було таке термінове і прийшли сюди".

Тим часом на Тернопільському майдані під час народного віче один з членів страйкового комітету Ігор Яворський повідомив  про можливі провокації в Тернополі. Зокрема, до нього зателефонували, і сказали що на територію залізничного вокзалу приїхало два автобуси з Київськими номерами, в яких перебували молоді хлопці спортивної зовнішності.

Ігор Яворський, член страйкового комітету: "Оперативно ми зв'язалися з представниками міліції, представниками правоохоронних органів, що запевняли, що на території області і на території міста подібні автобуси з київськими номерами не в'їжджали".

Тернополян просять не вестися на провокації, слухати лише ту інформацію, яку оголошують члени страйкового комітету.

Марія Чашка, член страйкового комітету: "Ми намагаємося говорити з людьми про те, що не можна допускати на майдан і на пікет адміністрації людей в нетверезому стані. Ми просимо повідомляти про такі випадки, якщо люди бачать і звертаємося до правоохоронних органів, щоб вони забезпечили порядок і цих людей відпровадили додому".