додому Головні Візьміть котика: у ветклініці “Хатіко” закликають брати тварин

Візьміть котика: у ветклініці “Хатіко” закликають брати тварин

532
Чотирилапі пухнастики потребують дому. Під опікою тернопільської ветклініки “Хатіко” перебувають 63 коти та кішки. У кожного своя історія. Частину з них залишили напризволяще, хтось заблукав, а хтось потрапив до ветеринарів внаслідок ДТП. Усі вони потребують нових господарів, які подарують їм тепло та любов. Працівники ветклініки сподіваються, що кожен їхній вихованець знайде свою домівку. Подробиці – далі.
Ми заходимо до соціальної ветеринарної клініки у Тернополі. Тут також утримують безпритульних котів та кішок. Чотирилапих пухнастиків наша камера зацікавила одразу. Спокійні та активні, різного кольору та віку. Вони усі простягають свої лапи до кожного, хто підійде ближче, бо сподіваються, що це прийшов по них новий господар.
Олена Дейнека, директорка ветклініки, розповідає: “Ми рятуємо, ми їх лікуємо, витягуємо. Після того, як вони вже стабілізовані ми вже оприділяємо їх на перетримку чи домашню, чи тут лікарняну. Тому що, на жаль, для них місця мало у місті Тернополі. І намагаємося їх передати в добрі руки”.

Під опікою ветклініки перебувають 63 коти та кішки. У кожного з них своя історія. Частину покинули на вулиці господарі, інших врятували небайдужі. 3 коти наразі знаходять у критичному стані, їх виходжують ветеринари після автопригоди. Нещодавно до рук фахівців потрапило ще 2 кошенят, які заблукали та загубили свою маму. Їх врятував поліціянт на одній із закинутих територій міста.

Олена каже, сьогодні, на жаль, є більше охочих віддати у притулок своїх тварин, аніж забрати. Місця у ветклініці для котів та кішок, які не мають домівки, вже не вистачає. Але щоб тварини не залишились на вулиці, працівники закладу намагаються на деякий час взяти їх на перетримку до себе.

“В мене безпосередньо 14 котів і собака. І вдома в мене ще, окрім того що живуть, я беру на соціалізацію з клініки наших лікарняних. Зараз в мене великий колектив, десь біля 20 котів.

Небайдужі можуть допомогти чотирилапим, які знаходяться в притулку у два способи. Перший – обрати собі кота чи кішку та стати для тварини добрим господарем. Другий – підтримати фінансово.

“Ми дуже були би раді допомозі, тому шо у нас є постійна потреба в кормах. В нас багато тварин. Якщо ми можемо купляти за гуртовими цінами медикаменти, то не завжди є можливість купити в повному обсязі корми”.

Подарувати котику домівку може кожен, хто любить тварин. Працівники ветклініки гарантують стерилізацію чотирилапих та догляд. Якщо ви готові стати господарем для пухнастих чи хочете допомогти притулку – звертайтесь у ветклініку “Хатіко” за адресою Євгена Коновальця, 14.