додому суспільство Вітання журналістам від Міністра доходів та зборів України

Вітання журналістам від Міністра доходів та зборів України

420

Напередодні Дня журналіста, який відзначатимуть 6 червня, місцеві засоби масової інформації вітав Міністр доходів та зборів України Олександр Клименко. Вітання та одночасно відповіді на запитання журналістів організували в режимі он-лайн у головному управлінні Міндоходів у Тернопільській області. Нещодавно реоганізувавши податкову та митну служби, презентували управління Міністерства доходів та зборів у Тернопільській області. Сьогодні керівники нового відомства вітали журналістів, серед нагороджених – і телекомпанія ТV – 4.

Близько 500 представників засобів масової інформації з України зібрались в усіх обласних управліннях Міністрества зборів та доходів. Он-лайн конференцію міністр Олександр Клименко розпочав привітанням журналістів з професійним святом.

Олександр Клименко, Міністр доходів і зборів України: "Цього року мені випала честь вітати вас із вашим професійним святом в новій для себе якості Міністра доходів і зборів".

Таку он-лайн конференцію для журналістів усіх областей організували вперше, саме так розповідає виконувач обов'язків начальника Головного управління Міндоходів та зборів області Олександр Вітрук, майже щодня відбуваються селекторні наради. Сьогодні журналісти спілкувались з міністром впродовж години. Після реорганізації податкової та митної служб змін та завдань чимало, відповідав Олександр Клименко. Найперше – спрощення процедур отримання адміністративних послуг, запровадження електронного кабінету, комплексність податкового та митного сервісу, боротьба з контрабандою.

Крім стратегічних завдань, розповідає Олександр Клименко, підтримуватимуть уже традиційні заходи, зокрема, щорічні конкурси "Податки очима дітей", а також у планах Міністерства запровадити факультативний курс податкової культури для старшокласників українських шкіл.  

Олександр Клименко, Міністр доходів і зборів України: "Завдяки об'єднанню ми досягли збільшення надходжень до дежавного бюджету, ми зуміли оптимізувати кількісний склад Міністерства, оптимізувати ті процеси, які дублювалися, ми сьогодні вибудовуємо дуже потужні електронні бази, де завдяки втіленню новітніх тезнологій ми будемо бачити більше інформації і реагувати на ті ризики, зокрема ризики несплати до бюджету. І все це нам вдається, можливо хотілося б швидше, але я вважаю, що якість не повинна страждати".

Напередодні Дня журналіста Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, виконувач обов'язків начальника Головного управління Міндоходів та зборів Тернопільщини Олександр Вітрук, виконувач обов'язків начальника тернопільської митниці міндоходів та зборів Микола Харкавий привітали місцевих журналістів з професійним святом.