додому Новини Вісімнадцять загиблих захисників з Тернопільщини посмертно нагородили

Вісімнадцять загиблих захисників з Тернопільщини посмертно нагородили

528

Вісімнадцять загиблих захисників з Тернопільщини посмертно нагородили. Родини загиблих героїв отримали ордени “За мужність”, медалі “За військову службу” та “Захиснику Вітчизни”. Їхні мужність та героїзм в боротьбі за свободу та незалежність нашої країни не залишились без визнання. Більше про нагородження та загиблих бійців – дивіться далі.

У Тернополі родинам загиблих захисників вручили посмертні нагороди, це медалі за військову службу, ордени” За мужність” та “Захиснику вітчизни”. Надія Плішка отримала нагороду свого загиблого сина Івана, на війні хлопець пробув 4 місяці. Загинув 25 вересня 2022 року на Донеччині. Жінка розповідає, спершу намагалася відмовити сина йти на фронт.

  • Но він нє, він мені говорить я не з тих, що вдома сидіти, я не можу вдома сидіти. Під час війни він розписався з дівчиною, з жінкою якою жив вже 5 років, в серпні мало бути весілля, – розповідає матір Івана Плішка.

Також нагороду загиблого сина отримала Оксана Кобзар. Син у цивільному житті працював водієм. На фронті пробув 19 місяців на різних напрямках. На Харківщині під час ворожого обстрілу отримав важке поранення.