![Знімок екрана 2023-07-14 о 07.52.44](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/Знімок-екрана-2023-07-14-о-07.52.44-640x325.jpg)
“Спорт -це життя”. Так вважають учасники фестивалю “Відкрийте спорт”. Цього дня вони познайомилися з віндсерфінгом, веслуванням на каяках та САП – дошках. Про свої емоції діти розповіли нашій знімальній групі.
Віндсерфінг, веслування на каяках та САП-дошках – такі водні види спорту опановували учасники фестивалю “ВідкрийТЕ спорт. Водні види спорту”.
Близько сорока дітей долучилося до фестивалю, який організували на водно-спортивній базі ЗУНУ. Навчали і супроводжували юних учасників професійні тренери “ДЮСШ з водних видів спорту”.
Організатори кажуть, що після таких заходів діти мають можливість і бажання записатися у спортивні секції, які працюють у місті.