Головна спорт Вільній боротьбі повертали минулу славу

Вільній боротьбі повертали минулу славу

578

За понад 50-річну історію боротьби вільного стилю Тернопільщина виховала не одного чемпіона і призера Всеукраїнських та світових змагань. Вистачає талановитих спортсменів у Тернополі і сьогодні, втім змагального досвіду, аби результати зростали, бракувало. Цьогоріч, аби компенсувати цю прогалину для молодших борців, в нашому місті провели перший Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Кубок міського голови Тернополя".

Протягом двох днів у спортивному залі ТНПУ за кубок міського голови Тернополя із вільної боротьби змагалися 14-річні і молодші хлопці та дівчата. Загалом – 92 учасники, які представили 10 команд із Західної України. Виборювали нагороди хлопці у десяти, а дівчата у п'яти вагових категоріях.

Головним суддею змагань був досвідчений суддя Міжнародної категорії Володимир Приймак. Організатором започаткованого змагання із вільної боротьби стала Тернопільська спортивна школа №1, яку підтримали обласна державна адміністрація та Тернопільська міська рада.
 
Катерина Барабаш, директор Тернопільської спортивної школи №1: "Багато наших учнів приймало участь у всеукраїнських, всесоюзних, республіканських на той час змаганнях, а також булио багато призерів, чемпіонів світу, Європи. Були також в нас призери оліипійських ігор і сьогодні ця традиція також продовжується".

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Ідея належить тренерам з вільної боротьби, які запропонували самі такий турнір проводити для того, щоб виховувати дітей змалечкую. Щоб відновлювати ті славні добрі борцівські традиції які є, щоб знов Тернопіль отримував ті перемоги, які мали попередні покоління. І, власне, на це спрямований цей турнір. і для того, щоб заохотити дітей до занять спортом, забрати їх з вулиці, щоб вони займалися спортом".

"Кубок голови міста Тернополя з вільної боротьби" планують проводити щорічно, запрошуючи до участі ще більше учасників.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here