![vlcsnap-2023-01-27-16h48m46s744](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/vlcsnap-2023-01-27-16h48m46s744-640x360.png)
Уявіть, що на ваш день народження приїжджає людина, на яку ви найбільше очікуєте. Поки ви трішки роздумуєте над тим, хто б це міг бути, ми розкажемо вам історію, яка трапилася з семирічним тернополянином Артемом Ташматовим. У свій День народження хлопчик не мріяв зустріти улюблених героїв з мультфільмів або ж ігор. А все тому, що у нього є свій герой, за яким він сумував більше шести місяців. Адже батько хлопця з перших днів повномасштабного вторгнення пішов захищати рідну домівку від ворогів. Про зворушливу зустріч батька та сина – далі.