додому Новини Військовий Сергій Кукушкін вирушив у піший марафон, аби зібрати гроші на потреби...

Військовий Сергій Кукушкін вирушив у піший марафон, аби зібрати гроші на потреби своїх побратимів

520

Після двох важких поранень він не впав духом, а вирішив піти у піший марафон. Сергій Кукушкін – ветеран війни. Восени 2022 року хлопець вступив до лав Збройних сил України, та вже у грудні 2023 році через поранення отримав звільнення зі служби. Однак вирішив бути корисним для країни та своїх побратимів із 57-ї окремої мотопіхотної бригади. Тому вирішив піти у благодійний марафон. Ідея виникла неочікувано під час сну.

“Я спав і під час сну в мене так, ніби я кудись іду, і мені побратим дзвонить і каже: “А ти де?”, а я кажу: “Іду”. І коли я казав: “Іду”, я відкрив очі і думаю “А куди я іду”. Я години 3 над цим думав, куди я іду і подзвонив своїй знайомій, розповів їй про свою ідею, що хочу пройти через усю країну, подякувати. Я сам військовий, але я хочу теж віддячити військовим, що я так можу пересуватися своєю країною,” – ділиться Сергій. 

Відтак, Сергій Кукушкін 10 червня вже вирушив у похід зі Львова до Костянтинівки, що на Донеччині. Основна мета – зібрати 328 тисяч гривень на купівлю двох дронів, двох засобів нічного бачення, двох тепловізорів та двох біноклів для своїх. Сергій переконаний, саме піший марафон допоможе йому у цьому. Адже дорогою зі Львова до Тернополя вже зустрів чимало чуйних людей.

“У Золочеві я зайшов просто купити кави, жінка мені просто так каву дала, ще й і яблук із собою дала. І я такий: “ну це круто, і я кажу: “не хочете залишити хлопцям якесь повідомлення?”, то вона аж з сльозами на очах це робила”, – розповідає захисник. 

Сергій планує пройти понад 1000 км, долаючи щодня приблизно 30 км. Усю відстань хлопець хоче подолати протягом 2-ох місяців. Для перепочинку військовослужбовець зупиняється у великих містах. Майже увесь свій шлях він показує у прямих ефірах тік-току. Іноді хлопець веде трансляцію із 10 ранку і до 9 вечора. Тому окрім підтримки на вулицях – Сергій отримує допомогу і від своїх глядачів. Вони підказують маршрут, бронюють готель, запрошують на чай.