додому Новини Військовий із Тернополя розповів про те, наскільки необхідна підтримка українців у тилу

Військовий із Тернополя розповів про те, наскільки необхідна підтримка українців у тилу

835

“Розуміти, що про тебе десь знають і пам`ятають – дуже важливо”. Тернополянин Андрій – один з тих захисників, які сьогодні боронять нашу країну від окупантів. Він пішов добровольцем на фронт, бо інших варіантів, коли ворог опинився в його рідній країні, не розглядав. Тернополянин розповів нам про те, чи є у нього страх під час війни та про нероздільний зв`язок волонтерів та захисників на фронті – далі.

Ще у 2014 році військовослужбовець Андрій взяв до рук зброю, коли росія захопила території на сході України. Він без вагань знову став на захист країни і з початку повномасштабного вторгнення ворога.

Зараз Андрій приїхав на декілька днів у Тернопіль, аби трохи відпочити. Адже впродовж останніх тижнів чоловік перебував на одній з найпекельніших ділянок передової – нульовій позиції. Каже, будучи там – страх є у кожного.

За словами Андрія, у захисників є різні потреби на фронті, і якби не волонтери – їм було б набагато важче. Чи не щотижня виїжджає на позиції до хлопців волонтерка Любов Кузів.

Зараз люди стали менше підтримувати та приносити будь-яку допомогу захисникам, яку вони відправляють на передову, вважає волонтерка.

Та ті, хто мають бажання принести базові речі для наших захисників у волонтерський штаб – можуть це зробити за адресою Острозького, 1. Адже Любов Кузів каже: для того, аби настав день перемоги сьогодні потрібно максимально долучатися кожному.