додому Головні Військовослужбовці провели навчальні збори для загонів територіальної оборони Тернополя та району (ВІДЕО)

Військовослужбовці провели навчальні збори для загонів територіальної оборони Тернополя та району (ВІДЕО)

1423

Військовослужбовці Тернопільського обласного військового  комісаріату провели навчальні збори для учасників загонів Територіальної оборони Тернополя та Тернопільського району. Загалом такі вишколи влаштовують почергово щомісяця для всіх загонів територіальної оборони, що сформовані у кожному населеному пункті Тернопільщини.

Тернопільські військові та учасники загону територіального загону міста відсвяткували Всеукраїнський день бійця на полігоні поблизу села Біла. Навчання для учасників загонів територіальної оборони військовослужбовці Тернопільського обласного військового комісаріату проводять почергово щомісяця. Наразі це уже четверті такі збори і вони зібрали близько півсотні людей, які хочуть вдосконалити свої військові навички.

– Це залучене організаційне ядро загонів оборони Тернополя і Тернпільського району, з якими проводяться заняття по тактичній медицині, будові автомата і реальні бойові стрільби, – розповів Микола Бойко військовий комісар Тернопільського об’єднаного районного військового комісаріату.

Загони територіальної оборони почали формувати ще у 2015 році. Їхня функція – підтримання правового режиму у разі проголошення у нашій країні війни. Наразі такі загони уже створені у всіх населених пунктах Тернопільської області. Поповнити лави таких територіальних охоронців може кожен охочий, хто пройде відповідну комісію, на якій перевіряють моральний та фізичний стан учасника.