![429804804_714000420922216_8940644538154356283_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/429804804_714000420922216_8940644538154356283_n.jpg)
Захисники Микола Крайняк та Олег Кукіль, жителі міста Монастириська, отримали почесні нагороди від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
Миколу Крайняка нагороджено «Хрестом воїна-єгеря», його надають за сумлінне й успішне виконання бойових завдань та високі показники бойової підготовки.
Олега Кукіля нагороджено «Золотим хрестом», цим нагрудним знаком нагороджуються особи рядового і сержантського складу Збройних Сил України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування та зразкову поведінку у повсякденній діяльності.