додому Новини “Військова пошта” вкотре відправила допомогу нашим захисникам та захисницям

“Військова пошта” вкотре відправила допомогу нашим захисникам та захисницям

944

Волонтерський штаб “Українська команда” вчергове відправляє допомогу нашим захисникам на фронт. Команда з початку повномасштабної війни доставляє усі необхідні вантажі для військовослужбовців Тернопільщини, які зараз перебувають у зоні бойових дій.

“Кожного місяця, а деколи і по два рази вмісяць відправляти допомогу нашим воїнам на передову, які служать на Харківському, Донецькому напрямкому  – це наша 105 бригада, також наша 44-бригада, яка дислокується на нашій території, збираємо потреби, які необхідні для військовослужбовців”, – розповідає Микола Люшняк, 
народний депутат України, керівник волонтерського штабу “Українська команда” у Тернопільській області. 

Цього разу волонтери для наших захисників та захисниць відправили речі для укріплення фортифікаційних споруд, один комплект шин, а також засоби РЕБ для боротьби із ворожими літальними апаратами. Окрім цього, благодійники відправили відремонтований автомобіль для 72-ої бригади.

“Хлопці з 72 бригади дуже давно нас просили про автомобіль, на жаль,  зібрати на новий автомобіль не вдалося. Тому що ми раніше збирали на перше авто і нам хлопці просто віддали автомобіль, оскільки вони її не ремонтували, бо хлопці вже звільнилися, бо воно було в такому важкому стані. Намагалися його повністю відремонтувати, ну він доволі старенький такий”, – каже Тетяна Комісарчук,  координаторка волонтерського штаб. 

Тетяна розповідає, що їхня команда також доставляє посилки військовим, які рідні захисників та захисниць можуть приносити у точки прийому. Таких пунктів у Тернопільської області є 14. Це Шумськ, Зборів, Тернопіль, Бучач, Трибухівці, Золотий потік, Заліщики, Товсте, Гусятин, Хоростків, Гримайлів, Колиндяни, Заводське та Кременець.