додому Новини “Військова пошта”: тернопільські волонтери вирушають на фронт

“Військова пошта”: тернопільські волонтери вирушають на фронт

948

Вирушають на фронт з допомогою. “Українська команда” вкотре доставить вантажі для бійців з Тернопільщини у рамках проекту «Військова пошта». Посилки передають для бійців як рідні, так і самі волонтери. Окрім цього, військовослужбовці можуть передати зайві речі з фронту додому на зворотньому шляху. Більше про це далі.

Домашні смаколики, адресні вантажі, необхідне військове спорядження та інструменти. Вже понад пів року волонтери “Української команди” доставляють бійцям на фронт посилки з дому від рідних. Окрім цього, волонтери вже власними силами передають й необхідне спорядження, яке просять самі військові. Цими днями вирушать у дорогу знову. Вантаж доставлять на Харківську, Донецьку, Дніпровську області.

Також за проханням бійців 44-ої артилерійської бригади волонтери доставлять військовим інструменти та бандера-павер.

Волонтери нагадують, близькі захисників та захисниць можуть передати рідним посилки. Приносити пакунки необхідно у місця прийому, які працюють у 14-ти населених пунктах нашого краю. Це Шумськ, Зборів, Тернопіль, Бучач, Трибухівці, Золотий потік, Заліщики, Товсте, Гусятин, Хоростків, Гримайлів, Колиндяни, Заводське, Кременець. Інформацію про наступні виїзди можна дізнатися за номером гарячої лінії волонтерського штабу (096) 657-67-04 з 10:00 до 17:00.