додому Новини Військова частина у Тернополі потребує допомоги

Військова частина у Тернополі потребує допомоги

948

vlcsnap-2015-04-03-14h25m53s172Особовий склад військової частини, яка дислокується у Тернополі, наразі забезпечений продовольчим і речовим майном. Але через те, що частина відновлюється, потрібні меблі для розміщення служб. Військовослужбовці завжди раді і не відмовляються від волонтерської допомоги, бо бувають нагальні потреби, які не завжди можна оперативно вирішити, звернувшись до  Міністерства оборони. Волонтери ж допомагають негайно.

Військова частина, що дислокується в Тернополі, потребує меблів.

– В зв’язку з тим, що частина відновлюється, необхідно безумовно меблі для особового складу, держава виділила гроші, але не в повному об’ємі. Зараз співпрацюємо з адміністрацією міста, з підприємцями міста, щодо надання допомоги відновлення і виготовлення меблів, – штабних, офісних для розміщення служб частини, – пояснив командир частини, яка дислокується в Тернополі Сергій Баранов.

Сьогодні міська влада передала військовій частині телевізор, пральну машинку, сейф. Цю допомогу передадуть в один із кращих підрозділів частини, каже Сергій Баранов. Особовий склад, який знаходитиметься в пункті постійної дислокації, зможе користуватися цими речами.

– Сьогодні ми передали військовій частині побутову техніку – телевізор, пральну машинку сейф, допомагаєм із сантехнікою. Є потреба провести ремонт в приміщеннях. Я хочу подякувати підприємцям, які відгукнулися. Ми беремо повністю під свою опіку військову частину, в нас є цілий перелік, необхідного обладнання, що потрібно, по мірі можливості будемо забезпечувати, долучати до цього і підприємців, і суб’єктів господарування Тернополя, для повноцінної роботи військовослужбовців, для їх нормального забезпечення, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.