додому суспільство Військового намету на Театральному майдані Тернополя вже немає

Військового намету на Театральному майдані Тернополя вже немає

455

Військового намету на Театральному майдані Тернополя вже немає. Його сьогодні згорнули. Туди ще з початку революційних подій люди масово зносили речі, медикаменти, їжу, гроші. Тепер допомогу можна приносити в Український дім "Перемога".

Військовий намет, що на Театральному майдані Тернополя, згорнули, бо його потрібно повернути Бережанській військовій частині. Тернополяни, які хочуть допомогти майданівцям, сім'ям постраждалих та загиблих можуть приходити в Український дім "Перемога". Там поставлять скриньки.

– Люди можуть приходити і там залишати кошти, якусь допомогу. Інформаційний центр також буде там. Тобто, там буде якась мінімальна інформація. Речей, ліків, не потрібно вже. Зараз ми займаємося тим щоб допомогти сім'ям, збираємо кошти на це. Сім'ї повідкривали рахунки. Люди можуть безпосередньо перераховувати на ці рахунки, – говорить молодіжний міський голова Тернополя Любомир Шимків.

За додатковою інформацією, яку тернополяни не зможуть отримати в Українському домі "Перемога", можна звертатися за номером довідки міськради 1580.