додому суспільство Війну водіям-порушникам та автоінспекторам, які закривають на це очі, оголосили тернопільські активісти

Війну водіям-порушникам та автоінспекторам, які закривають на це очі, оголосили тернопільські активісти

360

Війну водіям-порушникам та автоінспекторам, які закривають на це очі, оголосили тернопільські активісти. Сьогодні взялись за одну з центральних вулиць міста – Листопадову. Акція видалась урожайною.

На центральній вулиці Листопадовій традиційно – як в автопарку. Проте за сторожів сьогодні автоінспектори.

– Всі, які стоять по правій стороні, це всі порушники правил дорожнього руху, – каже заступник командира взводу ДАІ Тернополя Анатолій Брашко.

Порушниками цих водіїв дозволяє називати знак при в’їзді на Листопадову. Він забороняє зупинку транспорту по правому боці вулиці. Не зважають водії і на заборону паркуватись ближче, ніж за 10 метрів до і після пішохідних переходів. Активісти кажуть, грішать народні обранці.

– Ми звідси не підемо, ми будемо чекати цих депутатів, бо зараз якраз йде сесія міськради, які заблокували тут все, – говорить польовий командир "УНА-УНСО" Олексій Станько.

Депутати чи ні, автоінспектори розбиратимуться індивідуально. Бо навіть тут, кажуть, є виняток з правил.

– Знак «Зупинка заборонена», внизу стоїть табличка «Крім інвалідів». Якщо є водій-інвалід, чи привіз інваліда, то це дозволено, – каже Анатолій Брашко.

В іншому випадку на водіїв чекає адмінпротокол і штраф розміром 255-340 грн. Активісти ж уже звернулись до правоохоронців з заявою, в якій вимагають притягнути порушників до відповідальності. Кажуть, не дадуть спуску ні водіям, ані міліціонерам, які закриватимуть на порушення очі.

Паркування вздовж лівого тротуару на вулиці Листопадовій дозволено. Власне з цієї сторони припаркувались і самі автоінспектори. За винятком, хіба, ділянки перед приміщенням прокуратури. Про заборону навіть зупинки тут говорить ось ця жовта лінія… Хоча, як бачимо, тут припаркувати власне авто ніхто не ризикнув.