додому духовність Віфлеємський вогонь пластуни привезли і у Тернопіль

Віфлеємський вогонь пластуни привезли і у Тернопіль

512

Віфлеємський вогонь миру отримали перед Різдвом дитячі будинки, школи, підприємства та організації а також влада Тернополя і області. До України його привезли пластуни. Акцію проводять вже 15 років поспіль. З Віфлеєму вогонь привозять в Австрію, а вже звідти пластуни передають його до України. Щоразу, кажуть організатори, разом з вогнем вони намагаються принести у домівки українців тепло та мир.

– Сьогодні в нас завершальний етап акції. Ми протягом тижня розносили Віфлеємський вогонь по різних сиротинцях, органах влади. Вчора і сьогодні в нас було поширення вогню по наших партнерах, організаціях, підриємствах, з якими ми тісно співпрацювали протягом року, – розповідає голова "Пласту" у Тернополі Любомир Шимків.

Одним із партнерів пластового руху в Україні стала пивоварня "Опілля". Для обох сторін 2012-й рік й справді став роком плідної співпраці. Не завершиться вона і цьогоріч, запевняє керівництво підприємства.

– Ми в вартість квасу, живий, натуральний квас, який ми почали випускати в 2012 році, заклали відповідний відсоток, ці гроші спрямовували на підтримку пластового руху. Ця співпраця була досить позитивною, – каже директор ТОВ "Опілля" Володимир Гульовський.

Тому з віфлеємським вогнем тернопільські пластуни завітали і на підприємство. Принести його додому зможе кожен працівник пивоварні. Проте найважливіше, що хотіли передати з вогнем представники "Пласту", – побажання тепла, добробуту і миру.

– Метою акції є те, щоб передати тепло і радість людям. Всі люди дуже з захопленням приймають Віфлеємський вогонь і хочуть, щоб він палав на Різдво у їхній домівці, – розповіла пластунка Ольга Шимків.