додому духовність Віфлеємський вогонь миру привезли у Тернопіль

Віфлеємський вогонь миру привезли у Тернопіль

427

До Тернополя привезли Вифлеємський вогонь миру. Пластуни його урочисто передали під час Архиєрейського богослужіння в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Далі лампадки з вогнем передадуть у церкви, лікарні, навчальні заклади, сиротинці міста.

Вже 15 років поспіль Вифлеємський вогонь миру пластуни передають українським громадам. Символічні лампадки й цьогоріч рознесуть в навчальні заклади, дитячі будинки, церкви Тернополя.

Оля Шимків, координатор акції "Вифлеємський вогонь миру " в Тернополі: "Вифлеємський вогонь є символом злагоди, віри, любові, добра у всьому світі. Ми поширюємо його серед сиротинців, лікарень. Також передаємо школам, університетам щоб кожен міг відчути це тепло свічки Вифлиємського вогню на Різдво, а також щоб люди, які не можуть бути зі своєю сім'єю вдома на Різдво щоб також відчули це тепло".

Усі охочі тернополяни зможуть взяти Вифлеємський вогонь миру і під час урочистого запалення ялинки в Тернополі, яке відбудеться завтра.

Оля Шимків, координатор акції "Вифлеємський вогонь миру " в Тернополі: "Приходьте з лампадками і завтра Ви зможете собі забрати його додому".