додому Новини У Тернопіль приїде командир із “Вовків Да Вінчі” Олександр Ябчанка

У Тернопіль приїде командир із “Вовків Да Вінчі” Олександр Ябчанка

653

У ТНПУ імені Івана Пулюя відбудеться зустріч із командиром роти “Гонор” відомого батальйону “Вовки Да Вінчі” 59 ОМБ – Олександром Ябчанкою.

2022 року Олександр був лікарем-педіатром, експертом із питань охорони здоровʼя та викладачем “Школи публічного управління” УКУ. З початком повномасштабного вторгнення пішов на службу, а нещодавно був обраний командиром роти “Гонор”, що входить складу 1-го окремого механізованого батальйону “Вовки Да Вінчі” імені Дмитра Коцюбайла.

На зустрічі Олександр Ябчанка щиро розповість про те, чого очікувати від третього року повномасштабного вторгнення, про роботу батальйону, бойові та тилові посади в роті “Гонор”, а також про можливості та воєнні перспективи.

Усі охочі зможуть поставити свої питання до бойового командира та долучитись до благодійного збору на наземні роботизовані платформи для батальйону, які мінімізують участь людини на полі та допомагають зберігати життя і здоров’я українських воїнів.

Зустріч відбудеться у вівторок 30 квітня о 16 год у Тернопільському національному технічному університеті (2 корпус, читальний зал бібліотеки, вул. Руська 56, 3 пов., ауд. 58).

Вхід вільний за попередньою реєстрацією https://forms.gle/sU6Uur4oeAd2xMNZA