додому освіта Відсвяткував випускний Центр творчості дітей та юнацтва Тернополя

Відсвяткував випускний Центр творчості дітей та юнацтва Тернополя

504

Завтра, 24 травня, в усіх школах Тернополя прозвучить "останній дзвоник". Завершується навчання і у позашкільних закладах. Виставкою дитячих робіт та концертом відсвяткував випускний і Центр творчості дітей та юнацтва. Сорок учнів отримали омріяні свідоцтва про закінчення навчання.

Христина Шимків – одна із випускниць Центру творчості дітей та юнацтва. Дівчина навчаєть у десятому класі 29 школи Тернополя, але вже п'ять років, окрім шкільних предметів, займається рукоділлям у гуртку "Гердан".  Своє дитяче захоплення Христина вирішила удосконалювати, тому й прийшла навчатися у Центр дитячої творчості. Отримане свідоцтво крапку на творчості не поставить, переконує дівчина. Свої вміння буде удосконалювати і надалі.

Христина Шимків, випускниця Центру творчості дітей та юнацтва: "Я думаю, що яку б професію я не обрала, але рукоділля завжди мені пригодиться. Звичайно, коштовні прикраси виглядають чудово, але в тому, що зробив своїми руками, є душа. Я думаю, що це найголовніше. Важливо вміти зробити щось своє, щоб не купувати, бо куплене це вже не те".

Цьогоріч випусників у Центрі творчості – 40. Всього ж тут навчається близько 2 тисяч дітей. Декоративно-прикладне мистецтво, хореографія, вокал, музика, туризм, краєзнавство та багато цікавого. Діти запевняють, вчитися їм цікаво і весело, тож свій Центр творчості ні на що не проміняють.

Учень: "Мені сподобалося, я хочу сюди ходити, бо тут все цікаво і ще вчителі хороші".

Учениця: "Мені тут дуже подобається співати. В майбутньому я хочу стати співачкою. Тому я розвиваю цей талант".

Учениця: "Мені тут подобається тому, що тут дуже гарні пісні і людина виробляє собі голосі вона може стати співачкою".

Діти приходять у Центр творчості зі своїми здібностями, а вчителі допомагають стати справжніми професіоналами.

Світлана Миханчук, директор Центру творчості дітей та юнацтва: "Починають у нас навчатися з 4-річного віку в школі раннього естетичного розвитку. З 4 років і до 17-18, навіть 20 років уже досягають певного рівня. У нас дуже багато лауреатів міжнародних, всеукраїнських конкурсів різноманітних. Тому у Центрі творчості педагогам є чим гордитися. Ми, звичайно, віком не обмежуємося. Було би тільки бажання, хотіння і розвиток творчої фантазії".

Наступного року Центр творчості зустрічатиме неабиякий ювілей – 75 років створення. Тож і діти, і вчителі обіцяють, підготують чимало цікавого для тернополян.