додому суспільство Відставу Азарова у Штабі національного спротиву Тернополя вважають першим кроком влади назустріч

Відставу Азарова у Штабі національного спротиву Тернополя вважають першим кроком влади назустріч

270

Відставу Азарова у Штабі національного спротиву Тернополя вважають першим кроком влади на зустріч. Однак, головні вимоги євромайданівців не змінюються – найперше відставка Президента України та повернення до Конституції 2004 року. Також, як каже Володимир Стаюра, варто бути готовим і до введення надзвичайного стану.

У зв'язку з сьогоднішніми рішеннями у Тернополі нічого не змінюється, каже Володимир Стаюра. Люди продовжують мобілізуватись в Тернопільській обладміністації і відстоювати свої вимоги.

Володимир Стаюра, керівник Штабу національного спротиву у Тернополі: "Ми бачимо чітко, що влада перейшла межу, відповідно маємо першу задачу – це повернення до Конституції 2004 року, до парламентсько-президентської республіки, відставка Уряду та відставкаПрезидента. Ми не те, що не зможемо в іншому випадку зійти з майдану, нам люди не дадуть зійти з майдану. Ми можемо таким чином впливати на владу. Я думаю, що це ті перші кроки і ті перші поступки".

У будь-який момент, каже Володимир Стаюра варто бути готовим до введення надзвичайного стану.

Володимир Стаюра, керівник Штабу національного спротиву у Тернополі: "Ми готуємось до надзивчайного стану, в нас зараз працює комендатура в обласній раді, звозяться продукти, готуємось до відколючення інтернету, світла, закуповуємо засоби зв'язку. Ви думаєте, це можливо? Ви знаєте, в них вихід один – або здатися, або воювати. Ми готові, що до війни, і що до їх здачі, і закликаємо мешканців Тернопілля не боятись. Ми переможемо в любому випадку".

Зі слів Володимира Стаюри, у Тернопіль приїхали два автобуси так званих "тітушок". Заїжджі вчора ввечері побили хлопця, який схожий на активного члена "Соколу". Тому і тернопільським активістам варто бути обережними.