![431031_965x0](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/09/431031_965x0-640x426.jpg)
Відсьогодні ще 2 райони Тернопільщини – Збаразький та Заліщицький – житимуть за правилами “червоної” зони епіднебезпеки. Таке рішення прийняла минулого тижня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Всі інші населені пункти Тернопільщини, які до “червоної” зони були внесені раніше, так і залишились у списку.
На засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС також повідомляли, що якщо 70% населених пунктів Тернопільщини перейдуть до найвищої зони епідемічної небезпеки, то вся область може стати “червоною”. У Міністерстві охорони здоров’я нагадують про необхідність дотримання карантинних правил, адже можливості системи охорони здоров’я – не безмежні.