додому благоустрій Відремонтувати вулицю Симоненка дорожники обіцяють до жовтня

Відремонтувати вулицю Симоненка дорожники обіцяють до жовтня

526

У Тернополі триває капітальний ремонт вулиці Симоненка. Комунальники завершити реконстукції обіцяли до 15 вересня, проте у графіки не вкладаються. Зараз там тривають підготовчі роботи. Завершити їх планують до кінця цього тижня. Якщо ж сприятиме погода то повністю закінчити ремонт  комунальники хочуть до 1 жовтня.  Майже 6 мільйонів гривень на ремонт – у стільки обійдеться Тернополю розширення та реконструкція вулиці Симоненка.

Зараз рух на вулиці Симоненка у Тернополі для транспорту перекритий. Там і надалі тривають підготовчі роботи. Тепер дату закінчення ремонту перенесли з 15 вересня на перше жовтня. У відділі технагляду Тернопільської міськради запевняють, затримався ремонт не через брак грошей. Дорожники змушені були чекати, поки відремонтують водопровід і тепломережі.

Ярослав Копча, головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільської міськради: "Затримався був на декілька тижнів, бо проводилися роботи власниками інженерних мереж "Тернопільводоканалом" і "Теплокомуненерго". Вони міняли свої аварійні ділянки. І роботи з розширення не проводилися. Бо у чотирьох місцях була перекопана дорога "Тернопільводоканалом". І у районі транспортної розв'язки було перекопано "Теплокомуненерго".

Ремонтні роботи дорожники на вулиці Симоненка відновили. Уже незадовго розпочнуть стелити асфальт. Громадський транспорт вулицю об'їжджає. Для власників автівок доїзд до будинків поки що можливий. Комунальники рекомендують користуватися міжбудинковими заїздами. А от зовсім заблокованою для транспорту дорога буде, коли  мінятимуть  дорожнє покриття. До зими відкладати ремонт не будуть, заспокоюють комунальники тернополян. Кажуть, ще два тижні і рух вулицею Симоненка відновлять. Зараз  дорожники займаються безпосередньо розширенням проїжджої частини та викладають бордюрний камінь. 

Загальна довжина бордюрів по обидва боки вулиці – більше кілометра. Через тиждень розпочнуть стелити верхній шар асфальту.  Ширина дороги до ремонту була 7 м 15 сантиметрів. Після реконструкцій обіцяють ширину дороги 10,5 м. Проте транспорт, як і раніше, рухатимуться у дві смуги. Таке рішення приймали спільно із державтоінспекцією. Ширина однієї смуги після реконструкцій буде 5 метрів 25 сантиметрів. У відділі технагляду Тернопільської міськради зазначають, ймовірно, що така схема руху після завершень усіх реконструкції на мікрорайоні таки зміниться.

Ярослав Копча, головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільської міськради: "На перспективу, коли вже проведемо реконструкцію і вулиці Морозенка, теж розширення. Після того вже буде зроблена схема організації дорожнього руху вже загальна і всього мікрорайону. І тоді, можливо, щось буде вирішено і по смугах. Може тоді буде три смуги на Симоненка і три смуги на Морозенка".

Розпочали капітальний ремонт вулиці Симоненка ще на початку серпня. Всього на ремонт вулиці Симоненка витратять 5 мільйонів 900 тисяч гривень.