додому Новини Відома легкоатлетка з Тернополя Наталія Стребкова посіла перше місце на чемпіонаті України...

Відома легкоатлетка з Тернополя Наталія Стребкова посіла перше місце на чемпіонаті України з легкої атлетики

825

Четверте золото поспіль. Відома легкоатлетка з Тернополя Наталія Стребкова посіла перше місце на чемпіонаті України з легкої атлетики. Свою нагороду вона здобула в бігу на дистанції 3 000 метрів з перешкодами. На змаганнях спортсменка виступала з травмою ноги, але навіть це не завадило їй завоювала “золото”. Своїми емоціями бігунка поділилася з нами.

Спортсменка Наталія Стребкова посіла перше місце на чемпіонаті України з легкої атлетики, що проходив у Луцьку. Бігунка з Тернополя учетверте поспіль завоювала “золото” національної першості. Однак за два місяці до змагань, пригадує бігунка, взагалі не знала, чи зможе виступити на турнірі, адже сильно травмувала ногу.

“Питання участі у Чемпіонаті України та світу, який відбудеться вже скоро, стояло гостро. Я заміняла тренування різними видами спортивної діяльності. Я багато плавала, на арбітреку, на велосипеді, я старалася заміняти біг. І буквально за два тижні вирішила, що мені хочеться взяти участь у Чемпіонаті України”, – розповідає спортсменка.

Наталії Стребковій все ж таки вдалося не тільки долучитися до спортивної події, а й випередити суперниць в бігу на дистанції 3 тисячі метрів з перешкодами на понад десять секунд.

“Я почувалася досить добре. Не відчувала якоїсь більше болі та більше стану після забігу. Тому що гірше своїм ногам я не зробила”, – ділиться Наталія.