Головна Новини Відновлять рух всією дорогою вулиці Живова

Відновлять рух всією дорогою вулиці Живова

643

vlcsnap-2015-08-11-18h01m08s136У Тернополі завершують капітально ремонтувати частину дороги вулиці Живова, на виїзді із центрального Автовокзалу й до повороту на вулицю Оболоня. Сьогодні там взялися класти нижній, вирівнюючий шар асфальту. Повністю завершити ремонт планували до 23 серпня. Та за умови сприятливої погоди,  повноцінний рух оновленою вулицею Живова відкриють на тиждень швидше.

Завершують капітальний ремонт вулиці Живова на ділянці дороги від Автовокзалу і до вулиці Оболоня в Тернополі. Там уже кладуть нижній вирівнюючий шар асфальту. До цього дорогу готували ще з початку липня. Крім надійної, як запевняють комунальники, основи, подбали і про стоки води, яка тут збиралася після дощів, і про практичність місця зупинки громадського транспорту.

Прокладено більше 150 метрів дощової каналізації, такщо будем надіятися що це дасть позитивний ефект у вирішенні водовідведення в даному мікрорайоні. Влаштовано армовану подушку на ділянці гальмування і зупинки автобусів, – розповідає  начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик

Якщо погода дозволить, день-два вистачить, аби нижній вирівнюючий шар стабілізувався, після чого постелять верхній шар асфальту. Термін виконання робіт із капітального ремонту дороги вулиці Живова – до 23 серпня, втім сподіваються роботи закінчити на тиждень швидше.
Під час ремонту згідно схеми організації дорожнього руху ця ділянка була повністю перекрита і трошки було ускладнено, тому що ширина вулиці була звужена практично на 11 метрів. Зараз рух з наступного тижня нормалізується, відновляться тут ті самі паркомісця для власного транспорту, порядка 50 місць і все буде в звичному режимі працювати, – каже  начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here