додому Новини Відкритий чемпіонат міста Тернополя серед юнаків зібрав команди із Західної України

910

Медалі – роздані, кубки – у переможців. 27 і 28 вересня відбувся відкритий чемпіонат міста Тернополя серед юнаків 2007 року народження. На турнір з’їхалися з різних куточків Західної України.

– Це команди були з міста Луцька, футбольний клуб “Волинь”, з Львівської області футбольний клуб “Рух. Винники”, “ДЮСШ2” місто Хмельницький, “ДЮСШ” Козова. Дві команди виставили волиняки, як вони себе називають, і дві команди наша школа, і разом получилося вісім команд, – розповідає інструктор-методист Тернопільської ДЮСШ з футболу та ігрових видів спорту Віктор Вересюк.

Протягом двох днів учасники зіграли близько п’яти ігор. У такій боротьбі перемогу вдалося здобути футбольному клубу “Волинь” з Луцька, друге місце виборола команда “ДЮСШ-2” з Хмельницького, а бронзовим призером стала ще одна команда з Луцька – “Волинь-2”.

Організатори зазначають, що граючи на таких турнірах, ці ще маленькі футболісти можуть сміливо розвивати та підвищувати свою майстерність у такому виді спорту.