Головна Головні “Відкрий генплан”. Тернопільську міську раду обклеїли червоною стрічкою

“Відкрий генплан”. Тернопільську міську раду обклеїли червоною стрічкою

533

vlcsnap-2016-05-17-17h04m20s698Тернопільську міську раду обклеїли червоною стрічкою. Зробили це активісти громадської ініціативи прямої дії “Включайся”, які говорять про можливі фальшування і закритість генерального плану міста. Натомість чиновники стверджують, що генплан оприлюднений на сайті міської ради і є доступним для всіх охочих.

Громадські активісти ініціативи прямої дії “Включайся” провели акцію протесту “Червона стрічка” під міською радою Тернополя. За словами ініціаторів акції, генплан міста, що висвітлений на сайті міськради, може бути сфальсифікованим.

– Акція є символічною, ми хотіли показати, що червона лінія, якою в генплані відмежовуються ділянки, в яких заборонено будівництво. Тим самим влада міська відмежувалася від громадян, – розповідає регіональний кординатор громадської ініціативи прямої дії “Включайся”  Артем Соколенко.

Активісти говорять і про те, що влада міста виділяє земельні ділянки під забудову у зелених зонах, а це заборонено законом. У міській раді кажуть, що з генерального плану Тернополя знято гриф “Для службового користування”. Архівний документ зберігається в окремій кімнаті, а його зразок висвітлений на сайті міськради і є діючим.

– Ми вносимо зміни в генплан і план зонування.Сама тенденція інвестиційної політики в Україні і інших об’єктів, які були надані від суб’єктів господарювання, щодо змін по територіях, ділянках. Багато було роботи зроблено по детальних планах і це викликало передумови, щоб внести зміни. Тим більше, раз у 5 років вносяться всі ці зміни, – каже начальник управління містобудування, архітектури та кадатстру Василь Бесага.

На бруківці перед міськрадою учасники акції проклеїли червону стрічку, нею ж виклали символічний напис – “Відкрий генплан”.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here