![421855593_768845408616751_4296038603566114266_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/421855593_768845408616751_4296038603566114266_n.jpg)
На 64-му році життя відійшов у вічність довголітній директор Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, Заслужений працівник культури України Василь Вітенко.
“Василь Іванович був великим життєлюбом, справжнім патріотом та професіоналом своєї справи, яку обрав за фах, і якій присвятив усе своє життя. Чесна і щира людина – він залишив по собі на цім світі добру пам’ять і добрі справи”, – розповідають у департаменті культури і туризму ТОДА.