додому Новини Відео-прес-конференція Міністра доходів і зборів України зібрала майже 400 ЗМІ

Відео-прес-конференція Міністра доходів і зборів України зібрала майже 400 ЗМІ

631

Рекордну кількість журналістів, представників майже 400 ЗМІ з усієї країни, у онлайн режимі зібрала сьогоднішня відео-прес-конференція Міністра доходів і зборів України. Саме рік тому, 24 грудня, почали створення його міністерства. Тоді, шляхом реорганізації податкової і митної служб, їх об'єднали в єдину структуру – Міністерство доходів і зборів України. Сьогодні міністр прозвітував за рік роботи.

За рік часу інтеграція податкової та митних служб в єдине Міністерство доходів і зборів України повністю відбулася. Нині Міністерство у своїй діяльності має чимало позитивних здобутків та напрацювань, в яких враховувалися очікування держави, громадськості та бізнесу, зазначив очільник міністерства Олександр Клименко. Зокрема позитивні зміни принесли спрощення податкової звітності, запровадження електронних сервісів і автоматизації процедур, що зменшило час на виконання бізнесом податкових зобов'язань і проходження митних процедур.

Олександр Клименко, Міністр доходів і зборів України: "Платники податків в цьому році витрачали на виконання своїх зобов'язань на 100 годин менше ніж торік. Час огляду вантажів на митниці в середньому скотився до півтори години. Як ми обіцяли, 2013 рік пройшов під знаком масштабного провадження електронних сервісів. в результаті податкову звітність в режимі онлайн сьогодні подають більше 92%платників податків. Можливості електронного декларування товарів використовують 82% суб'єктів вето. Мми створили всі умови для того, щоб платники єдиного соціального внеску також переорієнтувалися на електронний формат спілкування з нами".

Визнає Міністр доходів і зборів України, що залишаються відкритими і окремі проблеми. Зокрема, скарги від платників на велику кількість податків та як наслідок велику кількість документооббігу. Над цими та іншими не вирішеними питаннями міністерство зосередить свою роботу у наступному році, додав Олександр Клименко.