Головна надзвичайне Відділення “Сбербанка России” у Тернополі активісти пікетували та обмалювали фарбою

Відділення “Сбербанка России” у Тернополі активісти пікетували та обмалювали фарбою

329

Обмальовані фасади та заблоковані бетонними блоками входи – такі наслідки має сьогоднішній пікет відділень "Сбербанка России" у Тернополі. Учасники акції пікетували цей банк іще у середу, 11 червня, звинувачуючи його у фінансуванні терористів на сході. Тоді у мирній формі вони просили керівництво установи закрити свої відділення у Тернополі до 15 червня. Сьогоднішні дії, кажуть – логічне продовження через непослух.

В Тернополі працює два відділення "Сбербанка России", перше – на вулиці Руській та ще одне на Живова.  Учасники пікету кажуть – в Україні на цей банк відкрито кримінальне провадження за фактом фінансування тероризму на Сході, тож їх фінансова діяльність на українській території нині неприпустима.

– Ініціатором є Самооборона майдану Тернопільщини, ми також запропонували і іншим організаціям, які до нас долучилися, зокрема це і Автомайдан, це Молодіжний націоналістичний конгрес, це є Громадська організація Майдан. Паралельно наші оці організації, про які я сказав, займаються укомплектуванням матеріально-технічною базою, ті батальйони, які є в Тернополі, які мають їхати на схід і також ми допомагаємо тим хлопцям, які є на сході. От і ми вважаємо, що це є цинізмом, коли ми допомагаємо, а тут працюють російські банки, по яких тривають такі кримінальні провадження і вони заробляють гроші на наших людях, от і за ті гроші фінансуються зараз терористи, – говорить комендант Самооборони майдану Тернопільщини Іван Ковалик.

– Ми закликаємо всіх людей, щоб вони забирали з цих банків свої вклади, щоб працівники, не зважаючи на те, що дуже складна ситуація зараз з роботою, але потрібно зрозуміти, що робота не може зараз виправдати смерті тих людей, які є на сході. Я готовий відповідати за те, що ми зробили. Я думаю, що і ті хлопці міліціонери, які були, також прекрасно розуміють, тому що зараз їхні друзі, бійці їздять на Схід, для того, щоб боротися з тими терористами, – каже Іван Ковалик.

Нині заблокувати роботу відділень у Тернополі вдалось призупинити. Активісти у керівництва цього банку вимагають повного закриття цієї установи на теренах Тернопільщини.

– Перший день прийшли, сказали їм попередження, щоб вони до 15 числа закрилися – вони не закрилися. Сьогодні ми прийшли – друге попередження, третій раз вже будуть інші якісь дії. Будем ставити свої блок-пости і не будем просто пускати людей на роботу, – розказує учасник пікету за закриття відділень "Сбербанку России" у Тернополі Віталій.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here