Головна спорт Відбувся обласний етап другої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці “Сила духу”

Відбувся обласний етап другої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці “Сила духу”

332

vlcsnap-2014-07-24-15h43m42s93Змагання, які загартовують дух. У Тернополі провели обласний етап другої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці “Сила духу”. Спортивне свято ще у минулому році започаткував Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, як іще одну з можливостей підтримки людей, які, працюючи, втратили своє здоров’я.

Виконавча дирекція Фонду соцстрахування від нещасних випадків та профзахворювань в Тернопільській області складається із трьох сторін – держава-роботодавець-профспілки. Крім страхової виплати, потерпілому на виробництві, кажуть, чимала увага тут приділяють подальшій долі людини, якій допомагають відновити здоров’я та, зрештою, знайти нове гідне місце в суспільстві. Всеукраїнська спартакіада “Сила духу”, яку проводять вже вдруге, покликана, щонайменше, підняти самооцінку у людей, які, працюючи, втратили здоров’я. Цього року в обласному етапі спартакіади взяло участь близько 40 людей, які визначали кращого у таких видах спорту як дартс, шахи, шашки, пінг-понг, армреслінг та інші.

Спортивний інтерес учасників підсилили не лише почесними нагородами. Кращі спортсмени-аматори представлять Тернопільщину в фіналі другої Всеукраїнської спартакіади “Сила духу”.

– Переможці поїдуть на Всеукраїнські змагання, на нашу всеукраїнську спартакіаду “Сила духу”, яка відбудеться 10-13 вересня в Ужгороді, от. А ми будемо старатися допомагати цим людям знайти себе в житті, адже доля. на превеликий жаль, виявилася до них не надто прихильною, тому ми повинні їм допомогти на скільки ми можемо, – розповідає голова оргкомітету з проведення спартакіади “Сила духу”, заступник начальника управління дирекції Фонду соцстрахування в області Григорій Радзіх.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here