Головна надзвичайне Відбулось перше засідання тернопільського страйкового комітету

Відбулось перше засідання тернопільського страйкового комітету

394

Рішенням народного віча у Тернополі сьогодні створили страйковий комітет. Вже відбулось перше його засідання. рішенням страйкому головою обрали голову ВО "Свобода" Володимира Стаюру. Він закликав уникати провокацій, аби акція носила мирний та організовний характер.

Приєдналось до страйкового комітету із моменту створення вже близько десяти громадських організацій. У наметі комітету, який знаходиться біля памятника Незалежності на Театральному майдані Тернополя, можна зголоситись до допомоги у спільній справі. Голова страйкому закликав дії, які закликають до збройних повстань, розцінювати як провокацію, та звертатись до правоохоронців. Подальші дії ж закликав виконувати якщо вони йдуть безпосередньо від голови страйкому чи від учасників оргкомітету,. Їх можна розпізнати за бейджами та пов'язками на руці.

Страйковий комітет закликав тернополян до страйку.  Майдан не розійдеться, за словами організаторів, допоки не буде покарають тих, хто допустив знущання над народом. Вночі майдан розходитись також не буде. Сьогодні відбудеться ще одне засідання страйкому, на якому затвердять покроковий план дій на цю добу та на завтра.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here