додому благоустрій Від сьогодні у домівках тернополян буде тепло

Від сьогодні у домівках тернополян буде тепло

480

teploВід сьогодні у домівках тернополян буде тепло. У місті розпочали опалювальний сезон. На світанку запрацювали майже 40 котелень і паливних. За словами комунальників, опалювальний сезон стартував без серйозних проблем.

Уже сьогодні вранці тепло подали в усі навчальні заклади Тернополя: дитсадки і школи. Опалення ввімкнули і в 15-ти лікарняних закладах. Станом на ранок тепло отримали і половина житлових будинків Тернополя, але до кінця дня теплі батареї обіцяють в усіх будинках міста.

– Запуск цього року, за словами тепловиків, пройшов успішно. немає серйозних проривів чи інших проблем. Звичайно, були деякі дрібні проблеми при підключенні окремих об’єктів, але вони оперативно усуваються, працюють у посиленому режимі всі ремонтні бригади, які все оперативно усувають при підключенні до об’єктів, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Температура у приміщеннях не буде нижчою санітарних норм, 18 градусів тепла, у цьому нас запевнив міський голова. В існуючі ліміти газу Тернопіль вкладається.

– Поки що ми не плануємо робити будь-які заходи економії. Економія може бути зіба зменшення кількості годин подачі гарячої води або відмова від гарячої води взагалі. Ми цього не робили ні у вересні, ні в жовтні. Ми не плануємо цього робити і в листопаді місяці. Сподіваємося, що достатньо буде газу, щоб забезпечити і теплопостачання, і подачу гарячої води. Якщо буде якась критична ситуація з газом в державі в цілому, то ми тоді будемо реагувати вже відповідно до тої ситуації, яка є в країні, – каже міський голова.