![завантаження](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/zavantazhennia-2.jpeg)
У Тернополі штрафують через неналежне прибирання дворів від снігу і льоду.
Інспектори обстежують людні місця, серед яких території великих ТРЦ, автостанції та залізничний вокзал й виписують штраф тим керівникам ОСББ, або жеків, які не прибирають прилеглих територій у зимовий період, зокрема, не очищають вулиці від снігу та льоду й не посипають протиожеледною сумішшю.
Порушення передбачає адміністративну відповідальність, сума штрафу – від 850 грн до 1 700 грн.