додому надзвичайне Вибухівка, яку знайшли на Злуки у Тернополі, виявилась шматком металу

Вибухівка, яку знайшли на Злуки у Тернополі, виявилась шматком металу

379

Старий снаряд довжиною близько 50 сантиметрів, який виявився шматком металевої труби, знайшли сьогодні пообіді у дворі будинку за адресою Злуки, 43 у Тернополі. Рятувальники повідомили, що ніякої небезпеки знахідка не несе. Але вдячні тернополянам за пильність.

У дворі будинку Злуки, 43 у Тернополі готують до капітального ремонту дорогу. Тут кілька днів комунальники копали траншею для водостоку. Сьогодні близько 14 години під час робіт у землі знайшли металевий предмет, схожий на снаряд. Рятувальники огородили територію, яку взялися охороняти міліціонери.

Лілія Свердлова, голова ОСББ будинку проспекту Злуки, 43: "Зараз чекаємо служби, які заберуть той снаряд і надіємося що благополучно цим все закінчиться".

Близько 16:30 на місце приїхала група піротехніків. Після огляду знахідки виявилося, що снаряд – насправді шматок старої труби із підшипниками, ззовні лише схожий на боєприпас.

Сергій Гоцуляк, заступник начальника групи піротехнічних робіт: "Даний предмет не є вибухо-небезпечний, він загрози ніякої не становить. Ми його просто зараз заберем, щоб тут не було якогось ажіотажу чи ще щось, і все".

Випадки, коли люди приймають металобрухт за вибухо-небезпечні предмети, час від часу трапляються, каже Сергій Гоцуляк і нічого поганого в цьому немає.

Сергій Гоцуляк, заступник начальника групи піротехнічних робіт: "Я не хочу сказати, що дуже часто, но бувають випадки, коли люди, які не мають відповідного досвіду і знань, приймають деякі предмети як боєприпаси. Но тут нема нічого, як кажуть, краще повідомити, краще, щоб виїхав якийсь фахівець і дійсно встановив, що той предмет становить чи не становить небезпеку, для того щоб можна було прийняти якісь подальші рішення".