Головна надзвичайне Вибухівка, яку знайшли на Злуки у Тернополі, виявилась шматком металу

Вибухівка, яку знайшли на Злуки у Тернополі, виявилась шматком металу

285

Старий снаряд довжиною близько 50 сантиметрів, який виявився шматком металевої труби, знайшли сьогодні пообіді у дворі будинку за адресою Злуки, 43 у Тернополі. Рятувальники повідомили, що ніякої небезпеки знахідка не несе. Але вдячні тернополянам за пильність.

У дворі будинку Злуки, 43 у Тернополі готують до капітального ремонту дорогу. Тут кілька днів комунальники копали траншею для водостоку. Сьогодні близько 14 години під час робіт у землі знайшли металевий предмет, схожий на снаряд. Рятувальники огородили територію, яку взялися охороняти міліціонери.

Лілія Свердлова, голова ОСББ будинку проспекту Злуки, 43: "Зараз чекаємо служби, які заберуть той снаряд і надіємося що благополучно цим все закінчиться".

Близько 16:30 на місце приїхала група піротехніків. Після огляду знахідки виявилося, що снаряд – насправді шматок старої труби із підшипниками, ззовні лише схожий на боєприпас.

Сергій Гоцуляк, заступник начальника групи піротехнічних робіт: "Даний предмет не є вибухо-небезпечний, він загрози ніякої не становить. Ми його просто зараз заберем, щоб тут не було якогось ажіотажу чи ще щось, і все".

Випадки, коли люди приймають металобрухт за вибухо-небезпечні предмети, час від часу трапляються, каже Сергій Гоцуляк і нічого поганого в цьому немає.

Сергій Гоцуляк, заступник начальника групи піротехнічних робіт: "Я не хочу сказати, що дуже часто, но бувають випадки, коли люди, які не мають відповідного досвіду і знань, приймають деякі предмети як боєприпаси. Но тут нема нічого, як кажуть, краще повідомити, краще, щоб виїхав якийсь фахівець і дійсно встановив, що той предмет становить чи не становить небезпеку, для того щоб можна було прийняти якісь подальші рішення".

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here