Головна політика Вибори в умовах війни надзвичайно складні та одночасно вкрай відповідальні

Вибори в умовах війни надзвичайно складні та одночасно вкрай відповідальні

404

Вибори в умовах війни надзвичайно складні та одночасно вкрай відповідальні. Через кілька днів українці зроблять вибір і тим самим вирішать майбутнє країни, про це сьогодні у Тернополі говорив народний депутат України Сергій Соболєв. Передвиборчі програми кандидатів схожі та кардинально одна від одної не відрізняються. Відтак Соболєв радить тернополянам найперше проаналізувати життєвий шлях та конкретність пропозицій того чи іншого кандидата у Президенти України.

Найперше Сергій Соболєв говорив про безпеку держави. Відповідно до різних досліджень, саме це питання найбільше хвилює українців. Відтак, нині як

– Ця система безпеки це є НАТО. Я переконаний, що досить вже дурити людей, ми ще 25 років назад наша фракція піднімала  питання вступ в ЄС та НАТО, а нам казали, не треба, як на це подивиться наш північний сусід, давайте зважати на позицію Росії, дозважалися. Дійшли до ручки, коли армія з 480 тисяч перетворилас на армію, де ми не можемо зібрати навіть 60 тисяч боєздатних бійців, – говорить народний депутат  України Сергій Соболєв.

Крім того Сергій Соболєв розповів про можливі шляхи розвитку економіки та бізнесу в Україні, запровадження страхової медицини, зміну пенсійної реформи, формування бюджету через місцеве самоврядування.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here